Kurumsal

    Artmersan, tüm dünya ülkelerinin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan ürünlerinin %100’ünü ihraç etmektedir ve Türkiye'nin doğal taş sektöründe önde gelen şirketlerinden biridir. 2009 yılında Stone Bazaar Madencilik Dış Ticaret LTD. ŞTİ olarak Denizli'de kurulan şirketimiz, ülkemizin doğal taş zenginliklerini tüm dünya ile buluşturmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

    Başarılı ihracat faaliyetleri sonucunda, 2014, 2018, 2019 ve 2020 yılında Ege Maden İhracatçıları Birliği'nden aldığı "Denizli'den en fazla ihracat gerçekleştiren üçüncü firma" ödülü ile başarılarını taçlandırmıştır.

    Artmersan, üretim faaliyetlerine Ekim 2015 tarihinde Artmersan Mermer Sanayi LTD. ŞTİ olarak devam etmek üzere Denizli'nin Honaz ilçesinde bulunan modern fabrikasına taşınmıştır. Fabrikamızda kapalı üretim alanı 2500 m² ve toplamda 15000 m² olmak üzere, yüksek kaliteli doğal taş üretimini gerçekleştirmekteyiz.

    Artmersan olarak, müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmeti en ön planda tutuyoruz. Doğal taş sektöründe teknolojinin ve yeniliklerin takipçisi olarak, müşterilerimize sürekli olarak yenilikçi ve benzersiz ürünler sunuyoruz. Dünya genelinde birçok ülkenin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte olan doğal taş ürünlerimizin tamamını ihraç etmekle ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerimizle, rekabetçi fiyatlarla ve hızlı teslimat süreleriyle hizmet veriyoruz.