Fabrika

Artmersan, üretim faaliyetlerine Ekim 2015 tarihinde Artmersan Mermer Sanayi LTD. ŞTİ olarak devam etmek üzere Denizli"nin Honaz ilçesinde bulunan modern fabrikasına taşınmıştır. Fabrikamızda kapalı üretim alanı 2500 m² ve toplamda 15000 m² olmak üzere, yüksek kaliteli doğal taş üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Ocak

        Traverten, doğal taşlar arasında önemli bir yere sahiptir. Dünya üzerinde birçok bölgede doğal olarak bulunabilen traverten, tarihte de sıkça kullanılmıştır. Günümüzde ise mimaride ve inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir.

Traverteninüretiminde kullanılan traverten ocağı, taşın doğal olarak bulunduğu bölgelerdebulunur. Traverten ocakları, taşın kalitesi, rengi, deseni ve özelliklerinegöre farklılık gösterir. Doğru seçilmiş bir traverten ocağı, kaliteli vedayanıklı bir taşın üretiminde önemli bir rol oynar.

Ocağımız da yüksekkaliteli traverten taşlarının üretildiği bir yerdir. Burada çıkarılan taşlar,mimaride ve inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Sert yapısı, doğalgüzelliği ve dayanıklılığı ile traverten, birçok farklı alandakullanılabilmektedir.

Traverten ocağımız,modern teknolojik ekipmanlar ve işçilikle donatılmıştır. Bu sayede, taşlarınüretimi ve işlenmesi daha hızlı ve etkili bir şekildegerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca, çevreye duyarlı bir anlayış ile hareketederek, taşların üretiminde çevreyi korumaya özen göstermekteyiz.

Kaliteli, dayanıklıve doğal güzelliği ile göz kamaştıran traverten taşları için, travertenocağımızı tercih edebilirsiniz. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak vemüşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, sürekli olarakteknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Her zaman müşteri memnuniyetini önplanda tutarak, yüksek kaliteli traverten taşları üretmeye devam ediyoruz.